Kniha návštěv

Pokud jste již byli ubytovaní na našem penzionu, můžete nám zde zanechat Váš názor.

  1. Byla jsem zde ubytovaná během týdenního přechodu Jizerských a Lužických hor, kdy jsem každou noc spala jinde. Bylo to pro mě nejlepší ubytování, které jsem během toho týdne vyzkoušela a troufám si říct, že i nejlepší ze všech ubytování, které jsem kdy navštívila. Obsluha velice milá, na všem se dá domluvit, pokojík moc pěknej, jídlo výborné, klidná lokalita, příjemné ceny.
    Určitě doporučuju!

  2. Byl to fantastický víkend. Nechali jsme se hýčkat přístupem majitelů, kteří tuto běžnou chatu povyšují na úplně jinou úroveň. Tady je ochota, vstřícnost a lidskost na místě prvním a já už teď vím, že se vrátíme. Ne kvůli té bomba snídani, ale kvůli setkání s majiteli, kteří o životě už něco vědí. P.S.: Zdravíme Álu 🙂

  3. Doporučuji!!! Parádní ubytování, velmi příjemní majitelé. 🙂

  4. Pěkné retro ubytování – pohodlné.Malebná hospůdka dole.Prima strava s neskutečně dobrou snídaní!!Výborní,příjemní a zajímaví majitelé.Krásné okolí.Doporučujeme všem normálním nesnobským (rádoby)sportovcům.:o)

  5. Krásná, romantická chata, ubytování v pohodě, bohatá snídaně a především super majitelé, kteří mají naše doporučení.Určitě se ještě vrátíme.

  6. Standartní ubytování v bývalé podnikové chatě, skvělá snídaně, úžasní majitelé, krásná vesnička a okoli, vysoký poměr kvalita/cena. Vřele doporučujeme.

  7. Výborná strava, výborní hostitelé, prostě a zjednodušeně byli jsme nadmíru spokojení. Všem doporučujeme. Pavel, Kamča, Páťa a Šifinka – Týniště nad Orlicí

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.